Centrální vysavače - test
Tip dne
 • Kvalitní matrace - Hledáte kvalitní matraci na spánek? Více zde

centrální vysavač whisper

Centrální vysavače cena

20. 4. 2012, 14:49

Vánoční svátky jsou za námi. Pro někoho to bylo období klidu a míru, pro některé z nás naopak doba shonu nebo spíše honu za dárky, cukrovím a také úklidem. Užili jsme si vůbec mezi mytím oken, utíráním prachu, leštěním vystaveného porcelánu a vysáváním onen klid a mír?

Cena . centrální vysavače

Čistá a zdravá domácnost je snem a cílem každé správné hospodyňky. Některé ženy jsou jeho dosažení ochotny věnovat až neuvěřitelné množství sil a času. Ale proč si to neusnadnit, když máme tu možnost? Moderní spotřebiče nám v dnešní době umožňují minimalizovat pracnost při úklidu. Málokterá hospodyňka využívá valchu, rejžák na podlahu nebo něco podobného.

Co je to vlastně centrální vysavač?

Valcha i rejžák jsou tedy pomůcky do domácnosti, které bychom už asi všichni zařadili do kolonky či kategorie zastaralých, již nevyužívaných. Zatím ale asi každý ví, co si pod těmito pojmy představit. Ale co opačný problém… Víme vlastně jak přesně vypadají a na jakém principu fungují hypermoderní pomocníci v domácnosti? Fritovací hrnec je už dávno náš kamarád, záření z mikrovlnné trouby už se také nebojíme, o naprosté běžnosti pračky, popřípadě i sušičky prádla v každé domácnosti nemluvě. Ale co si představit pod pojmem centrální vysavač?

Centrální vysavač

Tento pomocník se skládá z několika částí. Jednotka centrálního vysavače je umístěna v technické místnosti, sklepě, garáži nebo jednoduše v komoře. Do jednotlivých místností jsou pak vyvedeny vysavačové zásuvky, do kterých jen zapojíme hadici o různém dosahu (ten je dán především rozměry místnosti) a můžeme vysávat. Tento systém tak umožňuje umístit centrální vysavač do jakéhokoli bytu i domu.
Centrální vysavač Husky Q AIR CYKLON

Přednosti centrálního vysavače

Ultralehká hadice s ovládáním přímo na rukojeti minimalizuje pracnost při vysávání. Pryč se šňůrami a vláčením těžkých vysavačů za sebou. Provoz centrálního vysavače je velmi tichý – maximální hlučnost se pohybuje kolem 60 dB a to jistě uspokojí i ty nejnáročnější z nás. Jeho provoz je navíc díky samočistícím filtrům bezúdržbový. Několikrát přefiltrovaný vzduch je vyveden mimo objekt, domácnost je zbavena veškerých nečistot, prachu, bakterií a roztočů a hospodyňka se přesto nemusí trápit se sáčky plnými nepořádku.

Typy centrálních vysavačů

Centrální vysavače Beam a Elektrolux jsou jedním z typů. Vysavače Husky jsou dalším. Vždy je také třeba vybrat vhodné příslušenství (kartáče a hubice) a výkon odpovídající objektu, kam jsme se rozhodli vysavač umístit. Oba typy nabízejí široký výběr, od kterého se samozřejmě odvíjí i cena.
Zobrazení: 183727 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
 • Centrální vysavače

  4. 1. 2013, 15:50 | Diskuze (0)

  Rádi byste si usnadnili domácí práce? Rádi byste ušetřili spoustu času a místo uklízením trávili teplé letní dny někde u vody nebo na procházce? Samozřejmě, kdo by si to nepřál! Pořiďte si tedy pomocníka. Pořiďte si centrální vysavač.

 • Centrální vysavače diskuze

  20. 4. 2012, 14:49 | Diskuze (0)

  Spojení čistoty a modernosti - to jsou centrální vysavače. Pokud uvažujete o naprosto čisté domácnosti neváhejte. Centrální vysavače mají mnoho předností, jednou z nich je bezesporu umístění odpadní nádoby mimo dům.

 • Centrální vysavače - test

  20. 4. 2012, 14:49 | Diskuze (0)

  Centrální vysavače BEAM a ELEKTROLUX jsou jedním z nejčastěji nabízených typů. Vysavače HUSKY jsou dalším. Na českém trhu najdeme pak dále centrální vysavače značky AERTECNICA, BVC, DRAINVAC, DUOVAC, ELEK TRENDS a NILFISK.

 • Centrální vysavače cena

  20. 4. 2012, 14:49 | Diskuze (0)

  Vánoční svátky jsou za námi. Pro někoho to bylo období klidu a míru, pro některé z nás naopak doba shonu nebo spíše honu za dárky, cukrovím a také úklidem. Užili jsme si vůbec mezi mytím oken, utíráním prachu, leštěním vystaveného porcelánu a vysáváním onen klid a mír?

 • Centrální vysavače

  20. 4. 2012, 14:48 | Diskuze (0)

  Nepráší, nepřekáží, schovává se v přítmí sklepa či pod schody, a přitom je v každé místnosti. Jen do nenápadne zásuvky zastrčíte hadici - a už můžete vysávat. Centrální vysavače nejsou jen výsadou hotelů.

Husky Q PRO

Centrální vysavač Husky Q PRO

Centrální vysavače cena
Partnerské weby