Centrální vysavače - test
Tip dne
 • Kancelářské židle - Nejlevnější kancelářské židle zde

Centrální vysavače diskuze

Centrální vysavače diskuze

20. 4. 2012, 14:49

Spojení čistoty a modernosti - to jsou centrální vysavače. Pokud uvažujete o naprosto čisté domácnosti neváhejte. Centrální vysavače mají mnoho předností, jednou z nich je bezesporu umístění odpadní nádoby mimo dům.

Diskuze -centrální vysavače

Jistě - centrální vysavače mají přínos pro každou domácnost. Největší předností - a to samozřejmě nejen pro alergiky je to, že centrální vysavače díky své konstrukci odvádějí prachové částice a alergeny mimo vysávaný prostor. Nic se nevrací zpět do ovzduší vysávané místnosti a nevíří tedy prach. Co nezachytí filtr vysyvče je vyfouknuto ven do vzduchu.

Centrální vysavače – kvalita za rozumnou cenu

Kvalita nemusí být drahá a centrální vysavače jsou příkladem toho, že za svoje peníze získáte skutečného pomocníka. Záleží jen na Vás jaký přístroj a jaké příslušenství si vyberete, ale základní typy centrálního vysavače jsou cenově příznivé pro každého. Navíc nabízí centrální vysavače luxus naprosto čisté domácnosti už v nižších cenových relacích. Nepřehlédnutelnou výhodou tohoto pomocníka je snadná manipulace a pohodlný úklid díky konstrukci a technickému vybavení. Jednoduchost a komfort obsluhy je především v tom, že za sebou už nikdy nemusíte tahat větší či menší nádoby na vysátý odpad. Dostatečně dlouhá hadice v každém pokoji umožňuje bezproblémový dosah do každého koutu.
Centrální vysavač DUOVAC SILENTIUM SILENTIUM

Jak vypadá centrální vysavač?

Ještě jste se nesetkali s centrálním vysavačem? Pak si od nás nechte poradit. Neznamená, že když už máte dům postavený, nemůžete výhody centrálního vysavače využívat. I do starších domů se dá nainstalovat – ať už pod podlahu nebo do stěn. Základem systému je sací jednotka umístěná mimo obytné místnost, například v garáži, sklepě nebo jiné technické místnosti – což zajišťuje luxus odvádění všech prachových částic mimo obývané místnosti. Další součástí jsou sací hadice vyráběné v různých délkách a sací zásuvky, jejichž rozmístění Vám zajistí pokrytí všech prostor. A určitě jste již nejednou řešili problém kam s ním – tedy s klasickým vysavačem – i tenhle problém je centrálním vysavačem vyřešen jednou pro vždy.
Zobrazení: 185886 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
 • Centrální vysavače

  4. 1. 2013, 15:50 | Diskuze (0)

  Rádi byste si usnadnili domácí práce? Rádi byste ušetřili spoustu času a místo uklízením trávili teplé letní dny někde u vody nebo na procházce? Samozřejmě, kdo by si to nepřál! Pořiďte si tedy pomocníka. Pořiďte si centrální vysavač.

 • Centrální vysavače diskuze

  20. 4. 2012, 14:49 | Diskuze (0)

  Spojení čistoty a modernosti - to jsou centrální vysavače. Pokud uvažujete o naprosto čisté domácnosti neváhejte. Centrální vysavače mají mnoho předností, jednou z nich je bezesporu umístění odpadní nádoby mimo dům.

 • Centrální vysavače - test

  20. 4. 2012, 14:49 | Diskuze (0)

  Centrální vysavače BEAM a ELEKTROLUX jsou jedním z nejčastěji nabízených typů. Vysavače HUSKY jsou dalším. Na českém trhu najdeme pak dále centrální vysavače značky AERTECNICA, BVC, DRAINVAC, DUOVAC, ELEK TRENDS a NILFISK.

 • Centrální vysavače cena

  20. 4. 2012, 14:49 | Diskuze (0)

  Vánoční svátky jsou za námi. Pro někoho to bylo období klidu a míru, pro některé z nás naopak doba shonu nebo spíše honu za dárky, cukrovím a také úklidem. Užili jsme si vůbec mezi mytím oken, utíráním prachu, leštěním vystaveného porcelánu a vysáváním onen klid a mír?

 • Centrální vysavače

  20. 4. 2012, 14:48 | Diskuze (0)

  Nepráší, nepřekáží, schovává se v přítmí sklepa či pod schody, a přitom je v každé místnosti. Jen do nenápadne zásuvky zastrčíte hadici - a už můžete vysávat. Centrální vysavače nejsou jen výsadou hotelů.

Husky Q PRO

Centrální vysavač Husky Q PRO

Centrální vysavače cena
Partnerské weby