Centrální vysavače - test
Tip dne
 • Kvalitní matrace - Hledáte kvalitní matraci na spánek? Více zde

centralni_vysavace_011

Centrální vysavače

20. 4. 2012, 14:48

Nepráší, nepřekáží, schovává se v přítmí sklepa či pod schody, a přitom je v každé místnosti. Jen do nenápadne zásuvky zastrčíte hadici - a už můžete vysávat. Centrální vysavače nejsou jen výsadou hotelů.

Centrální vysavač - pracovník ve skrytu

Vadí vám při luxování, že za sebou musíte tahat těžký vysavač, že zakopáváte o kabel, že se z plných pytlíků sype prach a že vám rozměrný přístroj zbytečně zabírá místo ve skříni? Nenápadný centrální vysavač se schovává ve sklepě či v kotelně a ušetří vám místo i potíže se šňůrami či pytlíky. A jak takový centrální vysavač správně vybrat?

Co si představíte, když se řekne centrální vysavač?

Přeci jen, v českých domácnostech to není úplně častý zjev. Někdo technicky méně zdatný, který se nezajímá o domácí práce (i takoví muži jsou) by si třeba mohl představit štěrbiny na zdech, nízko u podlahy, které po zmáčknutí velkého červeného knoflíku začnou hučet a vcucnou vše, co není přibité.
Centrální vysavač Husky Q PRO

Představa trochu jako z naivního sci-fi, ne?

Realita je trochu prozaičtější, přeci jen ani takový vynález za vás neudělá všechnu práci. Zapojíte hadici, nasadíte správnou hubici – a už můžete luxovat. Rozdíl oproti obyčejnému vysavači je ten, že za sebou nevláčíte žádný neforemný přístroj na neohrabaných kolečkách, ani nemusíte přeskakovat přívodní kabel. Nehrozí ani, že byste si vysavač omylem vytáhli ze sítě.

Jak si vybrat ten správný?

Cena centrálního vysavače by neměla být jediným kritériem pro výběr. Určitě se podívejte na výkon jeho motoru a ruku v ruce by s ním měl jít i kvalita filtrace. K čemu by byl silný motor, který by se hned ucpal? Ohled berte i na materiál, ze kterého je sací agregát vyroben. Doporučujeme kovové agregáty, které mají delší životnost a nemají potíže se statickou elektřinou. Určitě vám také doporučíme pořádně si na internetu zjistit reference na váš vybraný centrální vysavač, přeci jen, víc hlav víc ví a zkušenosti ostatních zákazníků vám napoví mnohem lépe než jakákoliv reklama.
Zobrazení: 173237 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
 • Centrální vysavače

  4. 1. 2013, 15:50 | Diskuze (0)

  Rádi byste si usnadnili domácí práce? Rádi byste ušetřili spoustu času a místo uklízením trávili teplé letní dny někde u vody nebo na procházce? Samozřejmě, kdo by si to nepřál! Pořiďte si tedy pomocníka. Pořiďte si centrální vysavač.

 • Centrální vysavače diskuze

  20. 4. 2012, 14:49 | Diskuze (0)

  Spojení čistoty a modernosti - to jsou centrální vysavače. Pokud uvažujete o naprosto čisté domácnosti neváhejte. Centrální vysavače mají mnoho předností, jednou z nich je bezesporu umístění odpadní nádoby mimo dům.

 • Centrální vysavače - test

  20. 4. 2012, 14:49 | Diskuze (0)

  Centrální vysavače BEAM a ELEKTROLUX jsou jedním z nejčastěji nabízených typů. Vysavače HUSKY jsou dalším. Na českém trhu najdeme pak dále centrální vysavače značky AERTECNICA, BVC, DRAINVAC, DUOVAC, ELEK TRENDS a NILFISK.

 • Centrální vysavače cena

  20. 4. 2012, 14:49 | Diskuze (0)

  Vánoční svátky jsou za námi. Pro někoho to bylo období klidu a míru, pro některé z nás naopak doba shonu nebo spíše honu za dárky, cukrovím a také úklidem. Užili jsme si vůbec mezi mytím oken, utíráním prachu, leštěním vystaveného porcelánu a vysáváním onen klid a mír?

 • Centrální vysavače

  20. 4. 2012, 14:48 | Diskuze (0)

  Nepráší, nepřekáží, schovává se v přítmí sklepa či pod schody, a přitom je v každé místnosti. Jen do nenápadne zásuvky zastrčíte hadici - a už můžete vysávat. Centrální vysavače nejsou jen výsadou hotelů.

Husky Q PRO

Centrální vysavač Husky Q PRO

Centrální vysavače cena
Partnerské weby